Velkommen til Junior NM i Friidrett 2015

Tidsskjema

 For å laste ned pdf med komplett tidsskjema klikk på denne linken:Tidsskjema 12.08.2015

TIDSSKJEMA FREDAG 14. AUGUST - LØP   
TIDØVINGKLASSETYPEOPPROPINNMARSJPREMIEUTDELING (ca tid)
11:00100mK19Forsøk10:0010:45 
11:35100mM19Forsøk10:3511:20 
12:05100mK22Forsøk11:0511:50 
12:15100mM22Forsøk11:1512:00 
12:351500mK19Forsøk11:3512:20 
12:501500mM19Forsøk11:5012:35 
13:10400mK19Forsøk12:1012:55 
13:35400mM19Forsøk12:3513:20 
14:05400mK22Forsøk13:0513:50 
14:20400mM22Forsøk13:2014:05 
14:40100mK19Semi 14:25 
14:50100mM19Semi 14:35 
15:00Opning     
15:20400mhK19Forsøk14:2015:05 
15:403000mK19Finale14:4015:2516:15
16:003000mK22Finale15:0015:4516:30
16:205000mM19Finale15:2016:0516:50
16:505000mM22Finale15:5016:3517:20
17:25100mM22Finale 17:1017:40
17:30100mM19Finale 17:1517:45
17:35100mK22Finale 17:2017:50
17:50100mK19Finale 17:3518:05
18:00800mK19Forsøk17:0017:45 
18:20800mM19Forsøk17:2018:05 
18:40800mM22Forsøk17:4018:25 
       
TIDSSKJEMA FREDAG 14. AUGUST - TEKNISK   
TIDØVINGKLASSETYPEOPPROPINNMARSJPREMIEUTDELING (ca tid)
11:45LengdeK19Kval. G110:4511:15 
13:00LengdeK19Kval. G210:4512:30 
14:00StavM19/M22Finale13:0013:0517:00
14:00KuleK19Finale13:0013:3515:05
14:00DiskosM19Finale13:0013:3014:45
15:00Opning     
15:35DiskosM22Finale14:3515:0516:25
15:40LengdeK22Finale14:4015:1016:10
15:40KuleK22Finale14:4015:1518:00
16:55LengdeK19Finale 16:2517:20
17:30SleggeK19/K22Finale16:3017:0018:45
17:30HøgdeM19/M22Finale16:3017:0018:45
       
TIDSSKJEMA LAURDAG 15. AUGUST - LØP   
TIDØVINGKLASSETYPEOPPROPINNMARSJPREMIEUTDELING (ca tid)
11:00200mK19Forsøk10:0010:45 
11:40200mM19Forsøk10:4011:25 
12:15200mK22Forsøk11:1512:00 
12:30200mM22Forsøk11:3012:15 
12:50100mhK19Forsøk11:5012:30 
13:05110mhM19Forsøk12:0512:45 
13:30200mK19Semifinale 13:15 
13:45200mM19Semifinale 13:30 
14:15Opning     
14:30400mhK19Finale 14:2014:45
14:45400mhK22Finale13:4514:2515:00
15:00400mhM19Finale14:0014:4015:15
15:10400mhM22Finale14:0014:5515:25
15:351500mK19Finale 15:2015:55
15:451500mK22Finale14:4515:3016:05
15:551500mM19Finale 15:4016:15
16:051500mM22Finale15:0515:5016:25
16:203000m kappgangKFinale15:2016:0516:50
16:205000m kappgangMFinale15:2016:0516:55
16:50400mK19Finale 16:3517:05
17:00400mK22Finale 16:4017:15
17:10400mM19Finale 16:5017:25
17:20400mM22Finale 17:0017:35
       
TIDSSKJEMA LAURDAG 15. AUGUST - TEKNISK   
TIDØVINGKLASSETYPEOPPROPINNMARSJPREMIEUTDELING (ca tid)
10:45TrestegK19Forsøk 109:4510:15 
11:00DiskosK19Forsøk10:0010:30 
12:00TrestegK19Forsøk 209:4511:30 
12:00StavK19/K22Finale11:0011:0514:40
12:30SleggeM19/M22Finale11:3012:0013:15
13:00LengdeM19Finale12:0012:3014:00
14:15Opning     
14:20LengdeM22Finale13:2013:5015:05
14:40SpydK19Finale13:4014:1016:40
16:00SpydK22Finale15:0015:3017:40
16:30TrestegK19Finale 16:0018:00
16:30TrestegK22Finale15:3016:0018:00
       
TIDSSKJEMA SØNDAG 16. AUGUST - LØP   
TIDØVINGKLASSETYPEOPPROPINNMARSJPREMIEUTDELING (ca tid)
11:00Opning     
11:15100mhK19Finale 10:5511:20
11:20100mhK22Finale10:2011:0011:25
11:30110mhM19Finale 11:1011:35
11:40110mhM22Finale10:4011:2011:45
11:55800mK19Finale 11:4012:05
12:05800mK22Finale11:0511:5012:15
12:15800mM19Finale 12:0012:25
12:25800mM22Finale 12:1012:35
12:35200mK19Finale 12:2012:40
12:40200mK22Finale 12:2512:45
12:45200mM19Finale 12:3012:50
12:50200mM22Finale 12:3012:55
13:103000mhK19/K22Finale12:1012:5013:25
13:303000mhM19/M22Finale12:3013:1013:40
14:101000m stafettK19Finale13:1013:5014:30
14:301000m stafettK22Finale13:3014:1014:40
14:401000m stafettM19Finale13:4014:2015:00
15:001000m stafettM22Finale14:0014:4015:20
       
TIDSSKJEMA SØNDAG 16. AUGUST - TEKNISK   
TIDØVINGKLASSETYPEOPPROPINNMARSJPREMIEUTDELING (ca tid)
10:45DiskosK19Finale 10:1512:05
11:00Opning     
11:15HøgdeK19/K22Finale10:1510:4513:25
11:15TrestegM19/M22Finale10:1510:4512:30
11:15KuleM19/M22Finale10:1510:5012:15
12:30DiskosK22Finale11:3012:0013:15
13:30SpydM19Finale12:3013:0014:15
14:30SpydM22Finale13:3014:0015:20